Maski i peeling do twarzy Beauty Bar marki AA

Maski i peeling do twarzy Beauty Bar marki AA

W okresie zimowym zawsze szukam dodatkowej pielęgnacji dla mojej cery. Niskie temperatury powietrza, ograniczona ilość promieni słonecznych oraz zanieczyszczenie powietrza sprawiają, że dodatkowa troska jest niezbędna. Przez ostatnie tygodnie, w tym celu, stosowałam najnowsze maski do twarzy i peeling z serii Beauty Bar marki AA.

1. Maska węglowa oczyszczająca

SAM_2364

Maska oczyszcza i zwęża pory. Nie zasycha na twarzy. Po użyciu skóra jest gładka, czysta i gotowa na przyjęcie kremu.

2. Kremowy peeling drobnoziarnisty

SAM_2363

Peeling faktycznie jest bardzo drobny. Aplikacja go to sama przyjemność. Cera pozostaje nawilżona na długo po zastosowaniu. Zupełnie nie miałam potrzeby nałożenia kremu.

3. “Oil in cream” maska odżywcza

SAM_2359

Po zastosowaniu tej maski nie zauważyłam, żadnych widocznych efektów, aczkolwiek wiem, że moja cera została dobrze odżywiona olejkami zawartymi w produkcie. Zdarza mi się zapominać, że oprócz oczyszczenia, wygładzenia i nawilżenia cera potrzebuje także odżywienia.

4. Kremowa maska nawilżająca

SAM_2360

Maska ma konsystencję kremu. Po aplikacji trwającej 10 minut maska wchłania się w pewnym stopniu. Cera jest nawilżona na długo, podobnie jak w przypadku peelingu drobnoziarnistego, nie miałam potrzeby nałożenia kremu.

Podsumowując, najbardziej byłam zadowolona z maski oczyszczającej, bo tego najbardziej potrzebuje moja cera i na tej płaszczyźnie produkt sprawdził się w 100%. Co więcej, jak już wspominałam, maska nie zasycha na twarzy, więc nie sprawia, że po kilku minutach już nie można wykonać żadnych ruchów mimicznych. Na drugim miejscu stawiam peeling drobnoziarnisty który, pomimo obaw, nie spowodował spustoszenia na mojej twarzy. Moja cera nie przepada za szorowaniem.

Maski kosztują ok. 3 zł/szt. i są dostępne chyba we wszystkich najpopularniejszych drogeriach, a na pewno w Rossmannie.

Dajcie znać czy u Was się sprawdziły.

Ciao!

Maski i peeling do twarzy Beauty Bar marki AA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)