Moda w ciąży | Dwa płaszcze na wiosnę

Moda w ciąży | Dwa płaszcze na wiosnę

Po ponad rocznej przerwie wracam do prowadzenia bloga. Jestem na nowym etapie w życiu – spodziewam się dziecka 🙂 Tematyka bloga pozostaje bez zmian, z tą różnicą, że przez najbliższe około trzy miesiące będą się tutaj pojawiać zestawy dla kobiet w ciąży. Ten post jest pierwszym z cyklu pt. “Moda w ciąży”. Nie mylić z “modą ciążową”. Jaka jest różnica? Otóż tworząc zestawy będę bazować na tym co sklepy oferują w ogólnych kolekcjach, a nie stricte dla kobiet w ciąży. Dlaczego? Ponieważ chciałabym z tych rzeczy korzystać także po ciąży.

Na początku musiałam sobie znaleźć jakieś okrycia wierzchnie. Zima się skończyła, więc potrzebuję cieńszych okryć ale jeszcze nie odkrywających zbyt dużo, bo jednak temperatury jeszcze spadają dość nisko, zwłaszcza z rana. Znalazłam świetny płaszcz, który urzekł mnie przede wszystkim niebanalnymi rękawami. Na pierwszy rzut oka kończą się tuż za łokciem a dalej wystaje czarny rękaw swetra. A tak na prawdę ta czarna część jest integralną częścią płaszcza. Jest to bardzo efektowne i wygodne, ponieważ kiedy zrobi się odrobinę cieplej można sobie swobodnie podwinąć rękawy. Co więcej, płaszcz ma prosty krój, zapinany na dwa guziki. Nigdzie nie opina i nie uwiera, a co ciekawe kupiłam rozmiar S (najmniejszy z możliwych), więc mam nadzieję, że jeszcze założę ten płaszcz na początku jesieni.

Płaszcz Stradivarius – link

Drugi płaszcz już miał swoją premierę u mnie na blogu tutaj Kupiłam go w o nieco większym rozmiarze z myślą o grubszych swetrach, które miałabym pod niego zakładać. Aktualnie ten większy rozmiar przydaje się do okrycia mojego brzucha ciążowego 🙂 Płaszcz ma kontrafałdy z tyłu co dodatkowo sprawia, że jest szerszy i bardziej wygodny. Nie do końca byłam przekonana do wiązania paska na brzuchu ale ostatecznie chyba nie wygląda to najgorzej, prawda? 😉

 

 

Płaszcz Papilion.pl – link

 

Zapraszam na kolejny wpis i na mój profil na Instagramie @mariszapl 🙂

 

Moda w ciąży | Dwa płaszcze na wiosnę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)